Yumurta Tarih Kaşesi

Stok Durumu:
Stokda var
Ürün Kodu:
yumurtakasesi
Ödül Puanı:
0

EggStamps Özellikleri

  • EGGStamps özel kutusunda 1 adet otomatik yumurta kaşesi, 1 adet 50 cc mürekkep, 1 adet yedek kartuş, 1 adet lastik değiştirme aparatı oluşan set halindedir.
  • EGGStamps her güne değişken tarih basma özelliğine sahiptir.
  • EGGStamps’ta tarihlerin değişmesi kolay ve oldukça pratiktir.
  • Bir kartuş ile binlerce yumurta tarihlenebilir.
  • Değişken tarihler kolay kullanılabilmesi için kesim izi yapılarak üretilmiştir.

 

Yumurta damgalamak için ihtiyacınız olan bütün parçalar bu kutunun içinde set halindedir. EGGStamps özel kutusundan başka bir şeye ihtiyacınız yok! Otomatik yumurta kaşesi, 50 cc mürekkep, yedek kartuş, 1 yıllık hazır damgalama kauçuğu, makas ve cımbız!

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın yönetmeliğine uygun mürekkebimiz yumurta için özel üretilmiştir. Herhangi bir gıda mürekkebi, et mürekkebi ya da sağlığa zararlı başka çabuk kuruyan sanayi tipi mürekkepler sağlık ve yönetmelik açısından problem çıkaracaktır. Yumurta mürekkebi kullanmalısınız.

 

EGGStamps sipariş tarihinizden itibaren 365 günlük ihtiyacınızı karşılayacak tarihleri içerir. Her tek günlük parçada işletme bilgilerinizle birlikte size özel üretilir. Her gün için hazır bıçak izleri sayesinde kolayca kesip değiştirebilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hazır lastiği her gün değiştirmek. Günde tek işlem!

 



Kaşe | Renkli Kaşe | Matbaa Dünyasına Hoşgeldiniz!

Firmanızı renklendirmek için size fırsat. Artık hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Evraklarınızda fark edilebilen kaşeler istediğinizi duyar gibiyiz. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek çeşit Renkli Kaşelerimiz ile Firmanıza renk katın... Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır.

Bize Ulaşın

siparis@renklikase.com
info@renklikase.com